Dantų implantacija

Odontologijos klinikoje „Niprėja“ dirbame su aukščiausios kokybės implantais „Straumann“.
Danties implantas yra natūralios danties šaknies pakaitalas.
Tai iš ypatingai tvirtos, bet lengvos ir biologiškai su kaulu suderinamos medžiagos titano pagamintas nedidelis varžtelis, kuris chirurginiu būdu yra įsukamas į žandikaulį vietoje prarasto danties šaknies.
Danties implanto paviršius yra porėtas, tam kad greičiau ir tvirčiau suaugtų su kaulu.

Dantų implantai gali būti naudojami ne tik vienam, bet ir keliems ar net visiems prarastiems dantims atkurti. Danties vainiką galima atkurti daugybe būdų, tačiau ir danties šaknį, ir vainiką leidžia atstatyti tik danties implantas. Jie laiko dirbtinių dantų vainikėlį, tiltą ar plokštelę taip, kaip šaknys laiko dantį savo vietoje.

Taip pat dantų implantų pagalba vienas ar keli dantys yra atkuriami nepažeidžiant šalia esančių sveikų dantų, t.y. jų nereikia šlifuoti ar kaip nors kitaip pažeisti. Implantas yra įsriegiamas į žandikaulio kaulą ir per tam tikrą laiką turi prigyti. Tuo metu prie danties implanto galima pritvirtinti laikiną dantį, kuris vėliau, implantui prigijus, bus pakeistas nauju ar keliais naujais nuolatiniais dantimis.

Kaip atliekama implantacija?
Gydytojo konsultacija ir diagnozė. Odontologijos klinikoje gydytojas apžiūrės ir įvertins Jūsų burnos panoraminę rentgeno nuotrauką (visų dantų), kad galėtų įvertinti situaciją. Tuo pačiu metu jis patars, kokį gydymą galima taikyti Jūsų atveju, kiek implantų reikės, kad būtų atkurta natūrali šypsena ir sumažinti šiuo metu patiriami nepatogumai.Jei suplanuotoje vietoje nepakanka kaulų audinio, kad implantas galėtų sėkmingai prigyti, bus reikalinga papildoma procedūra, kurios metu bus atkuriamas kaulas.Implantacijos procedūra. Dantų implantacija yra visiškai neskausminga. Jos metu atliekama procedūra, naudojant vietinius anestetikus, todėl Jūs nejausite nei skausmo, nei kitų nemalonių pojūčių. Gyd. odontologas paaiškins, kaip reikia prižiūrėti implanto vietą viso gijimo metu. Tai labai svarbu.Gijimas. Po dantų implantacijos galite jausti nežymius skausmus operuotoje vietoje, jei operacija buvo sudėtingesnė. Tačiau jei ji buvo nesunki, galite išvis nejausti jokio skausmo, o patinimas praeis jau po trijų dienų. Vienu ar kitu atveju gydytojas Jums paskirs vaistus nuo skausmo, taip pat antibiotikus, kuriuos reikės vartoti pagal jo nurodymus, infekcijos profilaktikai. Po dantų implantacijos reikės laukti, kol žandikaulis priims implantą „kaip savą”, t.y. jis prigis kaule, tai gali trukti iki pusės metų. Jei operacija buvo atlikta viršutiniame žandikaulyje, dažniausiai reikės laukti iki 4 mėnesių, apatiniame – iki 6 mėnesių. Ilgiausiai reikės laukti, jei Jums buvo atlikta papildoma kaulo priauginimo operacija – iki 9 mėnesių.Naujo danties tvirtinimas. Kai žandikaulyje implantas prigija, galima atlikti protezavimą. Dažniausiai prieš jį reikalinga atidengti implanto tvirtinimo metu užsiūtą žaizdą. Tačiau tai paprasta ir neskausminga procedūra, kurios metu atliekamas nedidelis pjūvis. Po jo atidengus implantą, užsukama gijimo galvutė ir laukiama, kol dantenos sugis, kai dantenos sugija atliekamas danties protezavimas parenkant spalvą identišką Jūsų dantims.Priežiūra. Turint implantą, labai svarbi yra priežiūra. Kiekvienu atveju jis gali šiek tiek skirtis, todėl odontologas patars, kaip prižiūrėti burnos higieną, kad naujasis dantų implantas tarnautų visą gyvenimą.

Gydymo nauda

Dantų implantacija

Norėdami užsiregistruoti vizitui skambinkite numeriu: +370 630 22200, arba užpildykite žemiau pateiktą formą.

PaslaugaKaina
Konsultacija20 - 50 €
Danties implantas “Straumann”650 - 750 €
Danties implantas „Megagen“600 - 700 €
Danties Implantas „Osstem“600 - 700 €
Viršutinio žandikaulio sinuso pakėlimas800 - 1200 €
Kaulo bloko operacija1000 - 1200 €
Viršutinio žandikaulio išimamas protezas ir apatinio žandikaulio dalinai fiksuotas protezas su 2 implantais2062 €

Kitos paslaugos

Gydymo eiga

Pirmosios konsultacijos metu, aptarsime koks gydymas jums labiausiai reikalingas.

1. Konsultacija

Pirmosios konsultacijos metu aptarsime koks gydymas jums labiausiai tinka.

2. Apžiūra

Apžiurėsime jūsų dantis ir įvertine būkle nuspręsime kokio gydymo jums reikia.

3. Gydymas

Pradėsime gydymą. jis gali trukti iki keletos savaičių priklausomai nuo jūsų situacijos.

4. Rezultatas

Susigrąžinsite gražią ir sveiką šypseną, pasitikėjimą savimi ir vėl galėsite džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu.